KONST / Litografier / Färglitografi 9166427
nr 916 6427
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 86/250, signerad, bladets mått: 80x60
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:38:46
2/10 16:51:26
500 kr
4/10 14:05:28
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin